Nožogojumi
Apraksts
Elementi
Cinkošana
• Apraksts
Priekšrocības
Piemēri
Photo
Apraksts
Aukstā cinkošana Ц perspektīva metāla pretkorozijas aizsardzības metode. Apvieno cinkošanas un lakkrāsas pārklājuma klāšanas tradicionālo paņēmienu labās īpašības.
Aukstā cinkošana sevī ietver cinka piesātinātu kompozīciju, kas ražotas ZAO NPP VMP: CVES, CINOLS, CINOLS Ц SV,CINOTĀNS, CINEPS, CINOTERMS, CINMASTIKS, starpoperāciju grunts CVES-MO, klāšanu uz tērauda virsmām.
Klāšanas tehnoloģija
Aukstā cinkošana nodrošina tērauda kombinēto aizsardzību, apvienojot protektora (katodas) mehānismu, līdzīgi metāliskam cinka pārklājumam (karstā cinkošana, galvanika) un izolējošais mehānisms līdzīgi kā tradicionāliem lakkrāsu materiāliem. Pateicoties tam Aukstā cinkošana ar pretkorozijas noturību un pārklājuma kalpošanas ilgumu pārspēj citas metodes.
Izmantošana
Aukstā cinkošana ir daudzfunkcionāla. Cinka piesātinātie materiāli var tikt pielietoti dažādos ekspluatācijas noteikumos kā:
  • Patstāvīgs pārklājums;
  • Grunts kombinētās sistēmās kopā ar dažādas nozīmes lakkrāsu pārklājumiem;
  • Cinkotu metāla pārklājumu remontēšanai.
Kā pārklājuma materiālus NPP VMP piedāvā POLITONA sērijas krāsainās emaljas: POLITONS-UR, POLITONS-AK, POLITONS-UR(UF), kā arī kompozīcijas, kas bāzētas uz alūminija pūdera: ALUMONĀTS, PAES, ALUMOTERMS un metāla vizlas Ц FERROTĀNS.
Plašāku informāciju var uzzināt mūsu mājas lapas sadaļā par auksto cinkošanu.