Metāls
• Izstrādājumi
Nožogojumi
Apraksts
Elementi
Photo
Izstrādājumi
Daudzus klientus interesē, lai viņu uzņēmumu ražošanas un biroju telpas, kā arī privātmājas vai dzīvokļi būtu iekārtoti iespējami ērti, gaumīgi un vienotā stilā. Labu risinājumu daudzi atraduši ar firmas "N.G.S." metālkonstrukcijām un metālizstrādājumiem, kam ir ražotāja atbilstības deklarācija, turklāt metālizstrādājumi, kā zināms, kalpo ļoti ilgi.
Pateicoties augsti kvalificētiem speciālistiem, firmas "N.G.S." otrajā ražošanas iecirknī tiek izgatavotas kāpnes, vārti un žogi, metāla kamīnu restes un piederumi, puķu paliktņi, kā arī daudz citu noderīgu un nepieciešamu izstrādājumu, kas lieliski palīdz izveidot praktisku un pievilcīgu gan uzņēmumu, gan mājokļu interjeru. Šādu dažādu standarta un nestandarta iekārtu un priekšmetu ražošana tiek veikta pēc klienta rasējumiem, kā arī pēc firmas "N.G.S." inženieru izstrādātajiem projektiem, piedāvājot dažādus risinājumus atbilstoši klientu vēlmēm.
Firmā "N.G.S." atradīsiet arī oriģinālus vārtus, nožogojumus, logu un lodžiju restes, kuru formu un dizainu varat pasūtīt atbilstoši Jūsu vēlmēm un pieskaņot pārējam ēkas un sētas stilam. Plašāku informāciju par cenas jautājumiem var saņemt pa tālruni (+371) 67-429-463 vai (+371) 29-354-069.