Nožogojumi
Apraksts
Elementi
Kāpnes
KENNGOTT
• Mūsu kāpnes
Photo
Mūsu kāpnes
Firmas "N.G.S." kāpnes tiek izgatavotas no nesošām metāla konstrukcijām, tās iespējamas gan vītņveida, gan taisnas Ц visdažādāko formu, ar koka vai akmeņu pakāpieniem.
Lai kāpņu formu un dizainu pieskaņotu atbilstoši katrai konkrētai situācijai un klientu vēlmēm, firmas "N.G.S." speciālisti izrāda individuālu pieeju katram klientam. Vītņveida jeb spirālās kāpnes ir iespējams iegādāties komplektā un pašu spēkiem var viegli un ātri patstāvīgi samontēt. Atkarībā no klienta vajadzībām un vēlmēm var pasūtīt nepieciešamo pakāpienu skaitu un kāpņu iežogojuma elementus.
Pieredze rāda, ka firmas "N.G.S." kāpnes ļoti labi iederas gan dzīvojamajās mājās, gan ražošanas objektos, gan sabiedriskās un biroja ēkās.
Firmas "N.G.S." kāpnes varat redzēt, piemēram, "Hansabankā" (Lāčplēša ielā 20), Rīgas centrālajā stacijā, Valmieras olimpiskajā sporta centrā un citur. Savukārt, ja kāpnes atrodas pie ēku ārējās sienas zem klajas, tad īpaši nozīmīgs ir firmas "N.G.S." piedāvājums Ц seguma restes ar pretslīdēšanas virsmu.