Nožogojumi
Apraksts
Elementi
Kāpnes
• KENNGOTT
Mūsu kāpnes
Photo
Par "KENNGOTT"
Kompānijai "KENNGOTT" ir vairāk nekā simts gadu pieredze kāpņu ražošanā. Katras KENNGOTT kāpnes tiek komplektētas no moduļiem, kas veidoti pēc unikālas patentētas tehnoloģijas. Šie moduļi ļauj iztikt bez apjomīgām balstošajām konstrukcijām, līdz ar to ievērojami ekonomējot telpas platību un telpiskos rādītājus, kā arī pasūtītāja līdzekļus. Plašāku informāciju varat atrast "KENNGOTT" pārstāvniecības Latvijā mājas lapā.
Kāpnes
Kompānija "KENNGOTT" saviem klientiem piedāvā plaša spektra kāpņu tipus un to materiālus no koka līdz ekskluzīvam stiklam. Mēs palīdzēsim izvēlēties piemērotāko variantu tieši Jums. Sazinieties ar mūsu speciālistu pa tālruni (+371) 780-79-11 vai rakstiet mums.
• Tapu kāpnes
Tapas ("Bolz" tulkojumā no vācu valodas nozīmē tapa) tas ir ideāls risinājums situācijā, ja kāpnēm jāizskatās vieglām un gaisīgām, taču tajā pašā laikā negribas to darīt uz drošuma un ilgmūžības rēķina. Šo kāpņu katrs pakāpiens iztur līdz 600 kg svaru. Bez tam, tā kā kāpnēm uz tapām nav ne sānu siju, ne stūru, ne nišu, kur parasti sakrājas putekļi, tās ir viegli uzturēt tīras.
• Kāpnes uz slīpas pasijas
Slīpa pasija tas ir viens no kāpņu pamatnes tipiem, kura nosacīts apzīmējums ir: "kāpņu laida nesošā sija, pie kuras stiprinās pakāpieni". Slīpo pasiju veido divas sijas 45 leņķī, pie kurām ir piestiprināti pakāpieni. Pakāpienus vai nu pienaglo, vai iesprauž, vai arī pielīmē slīpo pasiju gropēs. Slīpās pasijas var iedalīt trīs grupās: taisnas, noapaļotas un robotas.
• Vītņveida kāpnes
Neskatoties uz to, ka vītņveida kāpnes parasti neierīko kā pamatkāpnes, to izmantošana ļauj būtiski ieekonomēt telpu. Bez tam vītņveida kāpnes ir izteiksmīga telpas interjera daļa, kas pastāvīgi piesaista uzmanību. Vītņveida kāpnes ir ārpus konkurences, tās izvietojot mansardā un cokolstāvos, jo nodrošina visīsāko ceļu starp stāviem.
• Kāpnes uz vaiga koka
Kāpnes ar vaigiem var būt ar vienu laidu vai diviem laidiem, taisnas un ar pagriezienu, ar taisniem un vēdekļveida pakāpieniem, ar starppodestiem vai bez tiem. Tas vēl nebūt nav viss konstrukciju klāsts, ko var izmantot šā tipa kāpnēm. Kāpņu vienkāršība un skaistums, izgatavošanas dažādi veidi, bet, galvenais, to elegance piesaista daudzu cilvēku uzmanību, kas tām dod priekšroku.