Ražošana
• Izgatavošana
Montāža
Nožogojumi
Apraksts
Elementi
Photo
Metālkonstrukciju izgatavošana
Daudzus klientus interesē, lai viņu uzņēmumu ražošanas un biroju telpas, kā arī privātmājas vai dzīvokļi būtu iekārtoti iespējami ērti, gaumīgi un vienotā stilā. Labu risinājumu daudzi atraduši ar firmas "N.G.S." metālkonstrukcijām un metālizstrādājumiem, kam ir ražotāja atbilstības deklarācija, turklāt metālizstrādājumi, kā zināms, kalpo ļoti ilgi.
Firma "N.G.S." nodarbojas kā ar lielgabarītu objektu ražošanu, tā arī ar dzīvojamo māju, ofisu un uzņemumu dekorēšanas elementu izgatavošanu: kāpnes, vārti un žogi, metāla kamīnu restes un piederumi, puķu paliktņi, kā arī daudz citu noderīgu un nepieciešamu izstrādājumu, kas lieliski palīdz izveidot praktisku un pievilcīgu gan uzņēmumu, gan mājokļu interjeru. Šādu dažādu standarta un nestandarta iekārtu un priekšmetu ražošana tiek veikta pēc klienta rasējumiem, kā arī pēc firmas "N.G.S." inženieru izstrādātajiem projektiem, piedāvājot dažādus risinājumus atbilstoši klientu vēlmēm.
Firmas "N.G.S." ražošanā ir nodarbināti 50 speciālisti, kuri veic ēku nesošo metālkonstrukciju izgatavošanu, kā arī uzstādīšanu klienta objektā, jo Ekonomikas ministrijas izsniegtā licence būvniecībā dod tiesības firmai nodarboties ar ēku būvdarbu veikšanu, vadīšanu un būvuzraudzību.
Metālkonstrukcijas, kuru apjoms mēnesī sasniedz līdz aptuveni 100 tonnām, izgatavo augsti kvalificēti speciālisti, kuru darba kvalitāte, kā arī firmas "N.G.S." iekārtas ir novērtētas ar visiem atbilstības sertifikātiem. Uzņēmuma cehos metālkonstrukcijas top pēc klientu rasējumiem, taču, ja nepieciešams, konstrukciju projektēšanu piedāvā arī firmas "N.G.S." inženieri.
Par firmas tehniskajām iespējām un darba kvalitāti, kuru firma pastāvīgi cenšas paaugstināt, varat pārliecināties daudzos Latvijas objektos, piemēram, Valmieras olimpiskajā sporta centrā (celtniecības konstrukciju apjoms ir 680 t), Imantas katlu mājā (300 t), Sporta ledushallē (100 t), Jelgavas 2. ģimnāzijas sporta kompleksā (150 t), Audriņu pagasta radiotehniskais punktā (100 t) un vēl daudzos.