Nožogojumi
• Apraksts
Elementi
Photo
Ražošana
Kompānijas Haboe visa produkcija tiek izgatavota izmantojot jaunākas tehnoloģijas darba jomā ar metālu. Visa produkcija ir ražojama uz mūsdienu darbgaldiem, kas nodrošina maksimāli ātru un efektīvu pasūtījumu izpildi.Pasūtījumu izpildes īsi termini un zema ražošanas cena nozīme, ka klients sanems pasūtījumu precīzā laikā un pa pratīgu cenu. Augsti kvalificēts personāls, kam ir aiz pleciem milzīga darba pieredze ar jebkuras sarežģītības materiāliem, ir gatavs tikt galā pat ar pašiem grūtākajiem pasūtījumiem. Katrs no klientiem garantēti saņems individuālu pieeju, un visi viņa novēlējumi tiks ņemti vērā.
Projektēšana
Inženieri un kompānijas konstruktori nenogurstoši strādā pār jaunu nožogojumu elementu izstrādāšanu, lai vēl vairāk paplašinātu kompānijas asortimentu. Bet mūsdienu CAD sistēmu izmantošana ļauj būtiski samazināt izstrādāšanas, ka klientam nozīmē zemāku cenu, un izcelt lielāku, kā laiku uz produkta optimizāciju, kas nodrošina labāko kvalitāti un drošumu.
Klientu apkalpošana
Kompānijas N.G.S. kvalificēts personāls sīki izstāstīs jums par produkciju un par tās samontējuma metodēm, demonstrēs nožogojumu piemērus, kā arī palīdzēs jums uz vietas uzlasīt optimālo tieši jums lēmumu. Sazinieties ar mūsu speciālistu pa tālruni (+371) 780-79-11.