Informācija
• Par kompāniju
Kontakti
Nožogojumi
Apraksts
Elementi
Photo
Kompānijas vēsture
Kompānija "N.G.S." Latvijas tirgū aktīvi strādā kopš 1992. gada. Mēs sākām kā metāla velmējumu tirgotāji un šajā laikā esam guvuši lielu pieredzi melnā metāla tirdzniecībā, izveidojuši ciešu un savstarpēji izdevīgu sadarbību ar mūsu Piegādātājiem un Pircējiem. Firma dinamiski attīstās un šobrīd ir ne vien metāla velmējumu tirgotājs, piedāvājot atbilstošus pakalpojumus (griešana, piegāde), mums ir arī ražotnes, kur izvietots montāžas-metināšanas iecirknis, cehs metāla attīrīšanai ar skrošu strūklu un krāsošanai (tajā skaitā aukstajai cinkošanai). Kompānijas būvniecības nodaļa pasūtītāja objektā ne tikai samontēs izgatavotās metālkonstrukcijas, bet arī nodrošinās celtniecības darbu visu kompleksu līdz pilnīgai gatavībai.
Mūsu partneri
Ekskluzīva sadarbība ar pieredzes bagātāko vācu firmu "KENNGOTT" mums ļauj īstenot jebkuras klienta fantāzijas kāpņu projektēšanā, izgatavošanā un montāžā, tās ir augstākās kategorijas un var būt no jebkura materiāla. Sīkāk - www.kenngott.lv

Kompānija "N.G.S." ir oficiālais pārstāvis Baltijas valstīs viena no pasaules līderiem metāla aizsargslāņu ražošanā. Eiropas valstīs uzņēmuma produkcija ir pazīstama ar nosaukumu "Fine Metal Powders". Sīkāk - www.coldzinc.lv


Bez tam kompānija "N.G.S." ir būvniecības celtņu gan torņa, gan hidraulisko ražotāja - itāļu kompānijas "San Marco International" ekskluzīvais pārstāvis Baltijas valstīs.


No 2007.gada jūlija kompānija N.G.S. kļuva par vācu kompānijas "Haboe" oficiālu pārstāvi. Kompānijas Haboe specializējas augstvērtīgu nožogojumu elementu izgatavošanā no nerūsējošā tērauda.